Search
  • blachodachówka elegant

Blachodachówka Elegant

Blachodachówka Elegant była przez wiele lat sztandarowym profilem produkowanym przez firmę Borga. Obecnie dalej cieszy się dużą popularnością ze względu na jej tradycyjny i ponadczasowy wygląd – jeżeli rozwiązanie jest dobre, nie trzeba go na siłę ulepszać. Dlatego od samego początku działalności w Polsce nie zmieniliśmy przekroju oferowanej przez nas blachodachówki.

To materiał wsadowy decyduje o jakości blachodachówki i jej wieloletniej trwałości. W tej materii nie może być kompromisów, dlatego nie boimy się dawać na nasz materiał 30. lat gwarancji!

Blacha stalowa ma najczęściej 0,5 mm. Od spodu zabezpieczona jest warstwą cynku, dodatkową warstwą ochronną oraz farbą spodnią. Od góry, poza wysokiej klasy ocynkiem i dodatkową warstwą ochronną, blacha pokryta jest powłoką wierzchnią – jest to poliester MAT lub P30.

Blachodachówka Elegant - przekrój
Blachodachówka Elegant - szerokość Blachodachówka Elegant ma szerokość kryjącą 1,08 m, szerokość całkowitą 1,16 m, przetłoczeni długości 35 cm a wysokość przetłoczenia to 26 mm. Minimalna długości to jeden moduł długości 48 cm. Kolejną dostępną długością, od której blachodachówka jest docinana na wymiar, to 83 cm – wymiary pełnomodułowe, niezbędne przy łączeniu wzdłużnym blach na połaci, można obliczyć doliczając do tej długości po 35 cm. Maksymalna długość oferowana przez nas to około 6,5 – 7 m. Wynika to z ograniczeń transportowych i bezpieczeństwa materiału i dekarzy montujących profile na połaciach dachowych.

Blachodachówka elegant jest rozwiązaniem uniwersalnym i niezmiennym. Oznacza to, że nawet za kilka czy kilkanaście lat będzie można dokupić arkusze o tym samym kształcie, np. w wypadku przebudowy dachy czy dobudowy kolejnego budynku. Wraz z blachodachówką można zakupić wszystkie niezbędne akcesoria, m.in. gąsiory, wiatrownice, pasy nadrynnowe, systemy rynnowe, wkręty, okna dachowe, wełnę mineralną, itp.

Blachodachówka Elegant - kolor Systemy rynnowe Blachodachówka Elegant

 

  WYŚLIJ ZAPYTANIE OFERTOWE

Pliku do pobrania
  • Instrukcja montażu
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Show more {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...